Pui cu nuca de cocos
Postat de miha in Pui 3 Feb 2010 | 4279 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 03.02.2010, 18:35
trebuie sa fie interesanta combinatia.....imi place
...si imi place si aranjamentul....tii si cursuri? ca ma inscriu....
la 03.02.2010, 18:38

la 03.02.2010, 18:39
si zi tu la riv cand vine Z acasa...ii seresti mancarea asa pe farfuria aia kinky patrata si fata de masa rosie?
sau astea is pt noi pt poza numa?
mama mama, ce frumos!

la 03.02.2010, 19:02
Rivkaaaa
..arata intr-adevar, foarte bine, Miha!
la 03.02.2010, 19:13
Rivka, bineinteles ca asa il servesc. Am si un evantai cu care ii fac vant.
Si din cand in cand ii aduc special si o maseuza profesionnista.
la 03.02.2010, 21:41
Ehei, mai incet cu rasfatul!
la 03.02.2010, 22:02
Madi, nu tin cursuri, dar as putea incepe cu tine daca te oferi.
Dar tu esti o fata talentata, ce-as putea eu sa te mai invat?
la 04.02.2010, 10:20
ma ofer....ma primesti?
ei.....intotdeauna mai avem ceva de invatat,nu? 
la 04.02.2010, 10:27
Super arata 

la 04.02.2010, 11:01
Madi, te primesc. Ne invatam reciproc.
Eu sa stii ca sunt cuminte si foarte serioasa si prostioare n-am sa te invat.
la 04.02.2010, 11:02
Multumesc Silvia!
la 04.02.2010, 15:57
Mai, ce bunatate
Imi place mult cum arata pilaful
la 04.02.2010, 18:09
Miha...si eu sunt foarte cuminte....da o prostie mica....trebuie sa te invat....deci sunt si neserioasa cateodata...

...glumesc bineinteles.....sau nu....
la 10.02.2010, 21:08
am facut si eu vineri seara, mie mi-a placut mirosea in casa ca prajitura 
am facut cu cartofi prajiti dar la barbat nu i-a placut a dat crusta jos
la 10.02.2010, 22:40
Rivka si al meu la fel a facut.
Dar el e dusman declarat al nucii de cocos.
COMENTEAZA