Pui cu sos de lamaiePostat de mitinita in Pui Iata o reteta asiatica,ce a fost foarte pe gustul fetitelor mele.Si eu care credeam ca nici nu o sa se atinga de el! Supa de pui se poate inlocui cu apa si niste delikat,vegeta,cub ptr supa. Inapoi la reteta |
vin
dar te saturi? probabil ca da de vreme ce eu sunt in stare sa ma ingras daca ma uit la dulciuri
ce de delicatesuri , mai faci , cred ca as putea sa gust din toate , nu sunt nazuroasa
.
, unde ai invatat sa gatesti atatea retete exotico-orientale ?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|