Pui în bere " la plic"Postat de AlexJ in Pui
Inapoi la reteta
|
ce-mi place ideea!!!
La Favorite cu el...
un deliciu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|