Pui in lapte la cuptor

Postat de Creatsa in Pui
22 Feb 2014 | 7157 vizualizari

Pentru idee m-am inspirat de la Laura Laurentiu.A iesit cel mai fraged si gustos pui la cuptor pe care l-am mancat pana acum :) Are putine ingrediente si se face foarte usor !

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 22.02.2014, 19:11
Eu zic să-l operăm de urgenţă.
la 22.02.2014, 19:13
trebuie incercata reteta asta! Chiar si-asa cu dosu-n sus, puiul asta-i tare atragator!
la 22.02.2014, 19:13
bun!!
la 22.02.2014, 19:15
Vin si eu
la 22.02.2014, 19:16
oaaauuu suuuperrr!
la 22.02.2014, 19:22
bun bun
la 22.02.2014, 19:23
la 22.02.2014, 19:31
Bietul pui ,nu puteai sa-l duci si tu la o baie turceasca,l-ai bagat in lapte...
la 22.02.2014, 19:43
foarte bun
la 22.02.2014, 19:44
Bun!
la 22.02.2014, 19:48
la 22.02.2014, 20:03
delicios!
la 22.02.2014, 20:06
minunat!
la 22.02.2014, 20:12
Multumesc pentru aprecieri
la 22.02.2014, 20:56
Foarte fain si apetisant

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or