Pui in lapte la cuptor
Postat de Creatsa in Pui 22 Feb 2014 | 7157 vizualizari
Pentru idee m-am inspirat de la Laura Laurentiu.A iesit cel mai fraged si gustos pui la cuptor pe care l-am mancat pana acum :) Are putine ingrediente si se face foarte usor !
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 22.02.2014, 19:11
Eu zic să-l operăm de urgenţă. 
la 22.02.2014, 19:13
trebuie incercata reteta asta! Chiar si-asa cu dosu-n sus, puiul asta-i tare atragator!
la 22.02.2014, 19:13
bun!!
la 22.02.2014, 19:15
Vin si eu
la 22.02.2014, 19:16
oaaauuu suuuperrr!


la 22.02.2014, 19:22
bun bun
la 22.02.2014, 19:31
Bietul pui ,nu puteai sa-l duci si tu la o baie turceasca,l-ai bagat in lapte...


la 22.02.2014, 19:43
foarte bun
la 22.02.2014, 19:44
Bun!
la 22.02.2014, 20:03
delicios!
la 22.02.2014, 20:06
minunat!
la 22.02.2014, 20:12
Multumesc pentru aprecieri
la 22.02.2014, 20:56
Foarte fain si apetisant
COMENTEAZA