Pui in sos de mustar si capere
Postat de gurita_ta2005 in Pui 17 Apr 2014 | 64912 vizualizari
Reteta este luata de la Gabytzu :) bineinteles e foarte gustoasa!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (42)
la 17.04.2014, 21:55
ce ma bucur ca ai incercat-o!!! si noua ne-a placut foarte mult
la 17.04.2014, 21:56
eu folosesc o smantana foarte grasa, de la niste producatori locali, si probabil d-aia nu a fost necesara faina, dar e foarte bine si cum ai procedat tu
la 17.04.2014, 21:59
Arata foarte bine
la 17.04.2014, 22:00
Vai,a gatit Diamantoasa pe plaiuri mioritice...

la 17.04.2014, 22:02
Ce bine arata!
la 17.04.2014, 22:13
da gabytz stiu de smantanica ta,da a iesit ok
multu de reteta
la 17.04.2014, 22:13
rocsi multumesc
la 17.04.2014, 22:13
cleme vrei parmezan?
)
la 17.04.2014, 22:14
mery 
la 17.04.2014, 22:15
Te-ai pus pe treaba, buna treaba ai facut!
la 17.04.2014, 22:29
Bunut...
la 17.04.2014, 22:34
simonica pai trebuie sa mai si papam
la 17.04.2014, 22:34
dya
la 17.04.2014, 22:39
alexandra
COMENTEAZA