Pui in sos de mustar si capere

Postat de gurita_ta2005 in Pui
17 Apr 2014 | 64912 vizualizari

Reteta este luata de la Gabytzu :) bineinteles e foarte gustoasa!

Inapoi la reteta

Comentarii (42)

la 17.04.2014, 21:55
ce ma bucur ca ai incercat-o!!! si noua ne-a placut foarte mult
la 17.04.2014, 21:56
eu folosesc o smantana foarte grasa, de la niste producatori locali, si probabil d-aia nu a fost necesara faina, dar e foarte bine si cum ai procedat tu
la 17.04.2014, 21:59
Arata foarte bine
la 17.04.2014, 22:00
Vai,a gatit Diamantoasa pe plaiuri mioritice...
la 17.04.2014, 22:02
Ce bine arata!
la 17.04.2014, 22:13
da gabytz stiu de smantanica ta,da a iesit ok multu de reteta
la 17.04.2014, 22:13
rocsi multumesc
la 17.04.2014, 22:13
cleme vrei parmezan?)
la 17.04.2014, 22:14
mery
la 17.04.2014, 22:15
Te-ai pus pe treaba, buna treaba ai facut!
la 17.04.2014, 22:29
Bunut...
la 17.04.2014, 22:34
simonica pai trebuie sa mai si papam
la 17.04.2014, 22:34
dya
la 17.04.2014, 22:34
la 17.04.2014, 22:39
alexandra

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or