Pui parmigiana
Postat de sufletista in Pui 18 Iul 2013 | 6498 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 18.07.2013, 15:33
Prima sosita,prima servita!
la 18.07.2013, 15:35
bunica si portie dubla
la 18.07.2013, 15:35


bun!
la 18.07.2013, 15:37
moaamaaa, ce dezmat aici 
la 18.07.2013, 15:38
laura si ce bun a fost
la 18.07.2013, 15:38
multumesc
la 18.07.2013, 15:39
Vai, Lau, dar de ce bateţi pietul pipt, şi cu ciocanul.
Am glumit, desigur.
Arată minunat!
la 18.07.2013, 15:40
padre ca sa il subtiem
la 18.07.2013, 15:43
Perfect!
la 18.07.2013, 15:44
N-am facut asa ceva pana, acum dar voi incerca.
la 18.07.2013, 15:46
bun puiul tau batut!
la 18.07.2013, 15:57
bun tare
la 18.07.2013, 15:59
bun bun
COMENTEAZA