Pui umplut cu lamaie
Postat de Sim0naWorld in Pui 3 Mar 2012 | 4491 vizualizari
Multumesc Laurei Adamache ptr inspiratie!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 03.03.2012, 19:43
mmm,ce bunatate
la 03.03.2012, 19:48
bunaciune
la 03.03.2012, 19:49
la 03.03.2012, 20:00
=P~ tare bun puiul tau
la 03.03.2012, 20:18
Super gustos
la 03.03.2012, 20:26
@Ina, te-astept la masa! 
@Timea, mercic! Chiar bun a iesit!
@Maria, asa este.. a iesit foarte gustos!
la 03.03.2012, 20:52
Imi lasa gura apa...felicitari arata tare bine.
la 03.03.2012, 20:53
Vin si eu daca mai este loc
la 03.03.2012, 21:15
arata super!!
la 03.03.2012, 22:03
bun si aromat!!!
la 04.03.2012, 18:19
bun
la 04.03.2012, 20:15
Ce bun trebuie sa fie
la 05.03.2012, 07:54
Va invit pe toate la masa!
Pupici tuturor si multumesc ptr aprecieri!
COMENTEAZA