Pui umplut in crusta de ierburi

Postat de adnia in Pui
27 Ian 2013 | 3899 vizualizari

Am mai spus ca sunt maaare fan vase romane (sau de lut)....si cum aveam in frigider un pui grill frumos si proaspat, i-am pus gand rau:). Si tot uitandu-ma eu pe aici, mi-am gasit inspiratia toooocmai la Mimi "acasa", dar bineinteles ca mi-am pus si eu amprenta personala asupra puiului!

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 27.01.2013, 20:48
fain
la 27.01.2013, 20:49
la 27.01.2013, 20:53
bun si aromat!
la 27.01.2013, 20:54
tare bine suna ,de retinut !
la 27.01.2013, 20:55
la 27.01.2013, 20:56
daca ai pus tot ce trebuie cum sa nu fie bun
la 27.01.2013, 20:57
Nu-mi place, nu-mi place că e la tine acasă, mi-ar fi plăcut să fie la mine în bucătărie
la 27.01.2013, 20:58
la 27.01.2013, 21:00
Parinte )) sunteti adorabil )
la 27.01.2013, 21:57
la 27.01.2013, 22:43
Excelent!!!
la 27.01.2013, 22:45
la 27.01.2013, 22:52
Fara cuvinte...
la 28.01.2013, 08:38
la 28.01.2013, 10:50
foarte bun si aromat

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or