Pulpe cu cartofi noi si otet balsamic de zmeura
Postat de mitinita in Pui 30 Aug 2013 | 9034 vizualizari
Un pranz rapid si delicios,cu o aroma placuta.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (56)
la 31.08.2013, 08:20
ce deliciu...
la 31.08.2013, 09:17
Cred ca e super gustus!!! Chiar are aroma de zmeura otetul balsamic? Ma voi uita dupa el pe rafturile din magazine....pare super
la 31.08.2013, 10:53
delicios
la 31.08.2013, 12:03
ce apetisant arata!
la 31.08.2013, 15:35
Jos clopu ! Tocmai pe placul meu...
la 31.08.2013, 15:59
Ce gustos este!,Place si prezentarea!
la 31.08.2013, 17:20
ce bunatate
la 31.08.2013, 18:08
Va multumesc
la 31.08.2013, 18:10
Otetul asta este bio si e mai usor decat otetul balsamic pe care il cunoastem. Are o aroma puternica de zmeura,dar foarte placuta si nu este atat de tare ca otetul de 9 grade.
la 31.08.2013, 18:32
nici nu stiam ca exista otet Kotany de zmeura ! Folosesc des otet balsamic, o sa-l incerc si eu ! Arata fain ce-ai facut tu aici
unde mai pui ca ai gasit si cartofi noi
la 31.08.2013, 19:58
Mmm deja mi s-a facut foame cand am vazut ce bunatati rumene ai adus
la 31.08.2013, 20:21
delicios
la 31.08.2013, 21:05
yammy
la 31.08.2013, 21:12
foarte aromate
la 01.09.2013, 17:26
adica....ai inteles...
COMENTEAZA