Pulpe de pui cu cartofi si sos de mustar

Postat de miha in Pui
5 Iul 2011 | 15021 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (45)

la 05.07.2011, 14:40
cate portii ai facut, de iti permiti sa ne chemi pe toate?
la 05.07.2011, 14:54
wooouuu,delicios
la 05.07.2011, 15:46
Anca, eu am zis ca dau nu si ca ajunge.

la 05.07.2011, 15:47
Miuta
la 05.07.2011, 17:00
vin si eu
la 05.07.2011, 18:14
Anca, eu am zis ca dau nu si ca ajunge. ....curioasa's ce ne ....da
la 05.07.2011, 19:14
Dia, tre sa vii ca sa vezi.
la 05.07.2011, 19:15
Carla
la 05.07.2011, 19:20
anca ne cheama si ea ca e o draguta..chiar daca nu mai are pulpite sigur gasim ceva dulce..eu garantez asta..e bun si un ceai,daca il da din suflet si noi ne simtitm bine restul nu mai conteaza ,ca mai are sau nu pulpe
la 05.07.2011, 19:20
curioasa's ce ne ....da
si eu, mai ales ca-l primeste si pe Costel
la 05.07.2011, 20:19
Si "camesa" de pe mine v-o dau daca veniti cu Costel...
la 05.07.2011, 20:50
"Si "camesa" de pe mine v-o dau daca veniti cu Costel..."... darnica fata
la 05.07.2011, 21:05
arata super!cred ca au fost foarte gustoase.
la 05.07.2011, 21:36
cat de bine arata!!!!!!!!!!
la 05.07.2011, 23:46
Anca

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or