Pulpe de pui cu cartofi si sos de mustar
Postat de miha in Pui 5 Iul 2011 | 15021 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (45)
la 05.07.2011, 14:40
cate portii ai facut, de iti permiti sa ne chemi pe toate?
la 05.07.2011, 14:54
wooouuu,delicios
la 05.07.2011, 15:46
Anca, eu am zis ca dau nu si ca ajunge.

la 05.07.2011, 15:47
Miuta
la 05.07.2011, 17:00
vin si eu
la 05.07.2011, 18:14
Anca, eu am zis ca dau nu si ca ajunge. ....curioasa's ce ne ....da
la 05.07.2011, 19:14
Dia, tre sa vii ca sa vezi.
la 05.07.2011, 19:15
Carla
la 05.07.2011, 19:20
anca ne cheama si ea ca e o draguta..chiar daca nu mai are pulpite sigur gasim ceva dulce..eu garantez asta..e bun si un ceai,daca il da din suflet si noi ne simtitm bine restul nu mai conteaza ,ca mai are sau nu pulpe
la 05.07.2011, 19:20
curioasa's ce ne ....da

si eu, mai ales ca-l primeste si pe Costel
la 05.07.2011, 20:19
Si "camesa" de pe mine v-o dau daca veniti cu Costel...
la 05.07.2011, 20:50
"Si "camesa" de pe mine v-o dau daca veniti cu Costel..."... darnica fata
la 05.07.2011, 21:05
arata super!cred ca au fost foarte gustoase.
la 05.07.2011, 21:36
cat de bine arata!!!!!!!!!!
la 05.07.2011, 23:46
Anca
COMENTEAZA