Postat de Pur_si_simplu_papa_bun in Pui2 Mai 2011 | 6098 vizualizari
Am să vă fac poftă cu o rețetă făcută înainte de sărbători și pe care nu am apucat să o postez. Super simplă și gustoasă :)).