Pulpe de pui cu găluște

Postat de Pur_si_simplu_papa_bun in Pui
2 Mai 2011 | 6100 vizualizari

Am să vă fac poftă cu o rețetă făcută înainte de sărbători și pe care nu am apucat să o postez. Super simplă și gustoasă :)).

Inapoi la reteta

Comentarii (21)

la 02.05.2011, 18:48
primaaaaaaaaa! pap tot,tot! yam,yam!
la 02.05.2011, 18:51
imi place cum arata si frumos prezentat
la 02.05.2011, 19:06
Ce bun trebuie sa fie!!
la 02.05.2011, 19:23
la 02.05.2011, 19:26
Aha,deci ne faci pofta nu ne si dai foarte bun
la 02.05.2011, 19:30
la 02.05.2011, 21:30
M-ai convins, vin la masa cand mai faci
la 02.05.2011, 21:39
vai, serios ca mi-e o poftaaaa mi-e dor de galuste
la 02.05.2011, 21:41
chiar mi-ai facut poftaaaa
la 02.05.2011, 21:54
Foarte foarte bun
la 02.05.2011, 22:38
gustoasa rau
la 02.05.2011, 23:01
bunaaa
la 03.05.2011, 00:34
Delicios
nu ma dau in vant dupa pulpe cum ma dau dupa galuste
la 03.05.2011, 08:27
la 03.05.2011, 08:44
bun

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or