Pulpe de pui cu găluște
Postat de Pur_si_simplu_papa_bun in Pui 2 Mai 2011 | 6100 vizualizari
Am să vă fac poftă cu o rețetă făcută înainte de sărbători și pe care nu am apucat să o postez. Super simplă și gustoasă :)).
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 02.05.2011, 18:48
primaaaaaaaaa!
pap tot,tot!
yam,yam!
la 02.05.2011, 18:51
imi place cum arata si frumos prezentat
la 02.05.2011, 19:06
Ce bun trebuie sa fie!!
la 02.05.2011, 19:26
Aha,deci ne faci pofta nu ne si dai
foarte bun
la 02.05.2011, 21:30
M-ai convins, vin la masa cand mai faci
la 02.05.2011, 21:39
vai, serios ca mi-e o poftaaaa
mi-e dor de galuste
la 02.05.2011, 21:41
chiar mi-ai facut poftaaaa
la 02.05.2011, 21:54
Foarte foarte bun
la 02.05.2011, 22:38
gustoasa rau
la 02.05.2011, 23:01
bunaaa
la 03.05.2011, 00:34
Delicios
nu ma dau in vant dupa pulpe cum ma dau dupa galuste
la 03.05.2011, 08:44
bun
COMENTEAZA