Pulpe de pui cu legume la cuptorPostat de adasev12 in Pui nimic nou.... Inapoi la reteta |
SI 10 furculite as da pe asa ceva
arata extraordinar de bine
mai ai si pentru mine?
si eu vreauuuu
am barbati mari mancatori de carne....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|