Pulpe de pui cu legume la cuptor

Postat de adasev12 in Pui
14 Dec 2010 | 35080 vizualizari

nimic nou....

Inapoi la reteta

Comentarii (29)

la 14.12.2010, 09:44
bine arata si bun trebuie sa fie
la 14.12.2010, 09:57
SI 10 furculite as da pe asa ceva arata extraordinar de bine sunt frumos -imbietor rumenite , am si salvat reteta
la 14.12.2010, 09:58
arata foarte bine..
la 14.12.2010, 10:22
mai ai si pentru mine?
la 14.12.2010, 10:41
buunee
la 14.12.2010, 10:52
si pentru mine????unde imi e portia???
la 14.12.2010, 11:28
ce bine arata .... vreau si eu o portei mareeee
la 14.12.2010, 12:10
la 14.12.2010, 12:21
Vreau si eu un copanel
la 14.12.2010, 12:46
si eu vreauuuu
la 14.12.2010, 13:34
motanel....merisk!
la 14.12.2010, 13:35
mersi mihaela draguto...e simpu, n-am folosit arome speciale...nici carnita n-am pus-o la macerat...noua asa ne place, daor cu sare si piper....te pup draga mea
la 14.12.2010, 13:35
tania, retetegg....multumesc !
la 14.12.2010, 13:36
lia, rocsi, cristina....daor o portie mai am....cum facem????
la 14.12.2010, 13:37
laly, lilik....mi dispiace ragazze, ma non ce piu! am barbati mari mancatori de carne....

ela , mersi frumos !

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or