Pulpe de pui in lapte à la Jamie in vas romanPostat de Sylvia in Pui Am refacut aceasta reteta gasita pe blogul Amei , “Ama in bucatarie” , un blog plin de toate bunatatile si de un rafinament aparte, pe care il indragesc foarte tare . Aveti aici reteta originala : http://www.jamieoliver.com/recipes/chicken-recipes/chicken-in-milk Inapoi la reteta |




crezi ca eu puteam lipsi de la carne?
am venit dupa miros
Pacat ca nu ai pus si scortisoara...are un gust aparte in combinatie cu coaja de lamaie, laptele si salvia
Eu am facut puiul intreg dar si doar pulpele, trebuie sa fie o minunatie....
cum esti ?



excelent! 
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|