Pulpe de pui la ceaunPostat de medioto59 in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|


Eu vin cu o bere rece



si-i ora 12!!!!!!!
















vai ce bine arata
din 10 primesc si eu una
super 5 f




asta imi fac si eu la cina


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|