Pulpe de pui la cuptor

Postat de love_cherry in Pui
3 Iul 2012 | 6219 vizualizari

eu am folosit pui de casa,de la bunici nu din comert..sunt de parere ca e mai gustos

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 03.07.2012, 15:31
O mana de sare? Nu e mult?
la 03.07.2012, 15:39
nuu pentru ca se pune in apa si ulei nu peste pulpe..iar ele din contra ies putin nesarate.eu una le-am mai pus putin cand am mancat.incearca si ai sa vezi
la 03.07.2012, 15:45
ce bine arata, si cartofii la fel
la 03.07.2012, 15:46
super
la 03.07.2012, 15:48
multumesc:*
la 03.07.2012, 17:47
la 03.07.2012, 18:49
mmmm ce buun
la 03.07.2012, 18:58
la 03.07.2012, 20:52
la 03.07.2012, 21:06
La cuptor imi plac si mie mult!
la 03.07.2012, 21:18
la 03.07.2012, 21:26
la 03.07.2012, 21:27
mersi
la 03.07.2012, 23:22
Bune!!
la 03.07.2012, 23:55

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or