la 03.07.2012, 15:39 nuu pentru ca se pune in apa si ulei nu peste pulpe..iar ele din contra ies putin nesarate.eu una le-am mai pus putin cand am mancat.incearca si ai sa vezi
la 03.07.2012, 15:45 ce bine arata, si cartofii la fel
la 03.07.2012, 15:46 super
la 03.07.2012, 15:48 multumesc:*
la 03.07.2012, 17:47
la 03.07.2012, 18:49 mmmm ce buun
la 03.07.2012, 18:58
la 03.07.2012, 20:52
la 03.07.2012, 21:06 La cuptor imi plac si mie mult!