Pulpe de pui la Dry Cooker
Postat de mihaelab in Pui 26 Apr 2011 | 21574 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (22)
la 26.04.2011, 14:19
multumesc te pupacesc
la 26.04.2011, 14:26
Motanel te poop de nu te vezi si pe tine
la 26.04.2011, 16:07
medi dsraga mea multumesc de vizita
la 26.04.2011, 16:07
Rocsi te invit la masa
la 26.04.2011, 17:18
cris
la 26.04.2011, 19:30
hai Cris daca te-ai pregatit te invit la masa
la 26.04.2011, 21:46
parca as papa o pulpita de pui
la 26.04.2011, 22:37
mihaela, cartofii tot la tigaie?
merita investitia in tigaie?
la 26.04.2011, 22:55
Diana eu sunt foarte multumita! poti face orice in aceasta tigaie!
COMENTEAZA