la 12.12.2015, 15:20 Eheii, copilă, aşa mai vii de-a casă, căci astea îmi plac tare mult. Parcă le şi văd însoţite de ceva gogoşari muraţi ori chiar castraveţi, lângă care să pun şi-un colţ de pâine de casă.
Bună treabă!
la 12.12.2015, 15:21 Super!!!! Mai esti la Brasov??? O invitatie pentru mine )) as vrea si la pachet!!!!