Pulpe de pui umplute cu ciuperciPostat de postavaru in Pui
Inapoi la reteta
|
asta-i razbunare
pap si eu
imi palc atat de mult!!!
eu aleg ciupercutele
dar ciupercute daaaa
si nu mai suport nici ideea macar
peste pot din cand in cand...si atat
prezent. Eu pap tot, nu-s mofturoasa da' nu spal vasele.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|