Pulpe marinate in bere

Postat de nadina73 in Pui
15 Iul 2010 | 11154 vizualizari

Rapid,gustos ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Inapoi la reteta

Comentarii (28)

la 15.07.2010, 10:04
super!....
la 15.07.2010, 10:20
super gustos.........................
la 15.07.2010, 10:32
si ce bine arata
la 15.07.2010, 10:50
pentru mine ce a mai ramas?eu as vrea un copanel ca ala imi place
la 15.07.2010, 11:16
mm ce bunatate
la 15.07.2010, 12:06
la 15.07.2010, 21:04
Am marinat si eu in bere odata si au fost foarte bune .
la 15.07.2010, 23:24
groazav arata! reteta asta o sa o incerc si eu sa stii!
la 16.07.2010, 00:54
mmm, ce bunatate!
la 16.07.2010, 07:12
nadina, eu nu stiu cum ai tu timp sa faci si sa le scrii ca eu n-am timp nici sa ti le comentez).esti grozava fata!
la 16.07.2010, 08:24
bun bunnnnnnnnn viu cu furcile
la 16.07.2010, 17:55
la 16.07.2010, 18:29
madi hai la o pulpita mica
la 16.07.2010, 18:30
medi va tot incurc medi madi
la 16.07.2010, 18:30
si ce bune au fost lia

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or