Pulpe pe pat de sare aromata

Postat de lilik in Pui
20 Ian 2011 | 5130 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 20.01.2011, 11:52
pulpeeeeeeeeee bune
la 20.01.2011, 12:25
si eu vreau
la 20.01.2011, 12:49
Sper ca nu le-a fost frig pe patu' ala , stii , sarea tine frig si umezeala .
Place si
la 20.01.2011, 13:00
deliciosss
la 20.01.2011, 13:55
super, si eu fac asa, dupa parerea mea este cea mai simpla friptura
la 20.01.2011, 14:16
ce bine arata
la 20.01.2011, 14:32
delicioasa fripturica
la 20.01.2011, 15:25
asa e Dana se face singura
multumesc frumos tuturor
la 20.01.2011, 15:39
la 20.01.2011, 15:41
foarte bune
la 20.01.2011, 17:16
retetegg,Luk
la 20.01.2011, 17:51
Ohoooo ce idee...eu fac pestele pe sare...la pulpe nu ma gandeam
la 20.01.2011, 18:15
la 20.01.2011, 19:46
la 20.01.2011, 20:32
Ruxy,Rocsi,Miuta

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or