Puricei de mamaligaPostat de MotanLaOale in Aperitive / Garnituri Buni este de vina ca mi-a adus aminte de copilarie si de aceasta bunaciune. Inapoi la reteta |
gust si eu un puricel de asta 
Sotul meu cica manca asa ceva cand era mic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|