Quiche Lorraine (reteta Multicooker)
Postat de privatelaura in Mancaruri de legume 2 Dec 2014 | 9757 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (25)
la 02.12.2014, 15:06
Ah cum arata 
demult nu am facut
la 02.12.2014, 15:09
bine arata
la 02.12.2014, 15:16
Buna idee!
la 02.12.2014, 15:32
arata foarte bine!
la 02.12.2014, 15:44
bravo! 

la 02.12.2014, 15:45
La tine vine cuul si iarna și la mine nici primăvara
la 02.12.2014, 15:55
bunatate 


la 02.12.2014, 16:05
Ce bine arata !!!
la 02.12.2014, 16:55




@};+
la 02.12.2014, 17:01
o bunatate
la 02.12.2014, 19:47
Hopa,uite cucul,n-a inghetat..


la 02.12.2014, 19:48
ce imi place
COMENTEAZA