Quiche tomnatec

Postat de Anamaria7 in Pizza
25 Sep 2010 | 6985 vizualizari

De ce tomnatec? Pentru ca nu ma pot hotari sa scriu "cu sunca" sau "cu legume si sunca" sau "cu de toate" :P Incropit pentru ~ "Meet The Parents" a la Ben Stiller ~ day.

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 25.09.2010, 07:58
arata minunat!!! si eu o mai fac asa, am reteta pe undeva pe blog. si mai pus si ardei copti, o nebunie.
la 25.09.2010, 08:12
tare bine arata!
la 25.09.2010, 09:20
daa....arata foarte bine....
la 25.09.2010, 10:01
delicios si f. frumos
la 25.09.2010, 10:05
Arata super! Si "the parents" ce au zis?Le-a placut?
la 25.09.2010, 10:07
vai de mine ce gospodina
la 25.09.2010, 10:07
fata draga, frumos mai gatesti
la 25.09.2010, 12:23
Ce bun este,si ce bine ca poti face la el o multitudine de umpluturi.Bravo.
la 25.09.2010, 13:19
multumesc, fetelor! de la bucatarasi ca voi am invatat Corina, the parents au fost incantati
la 25.09.2010, 14:43
delicioasa
la 25.09.2010, 18:52
frumoasa tare
la 27.09.2010, 12:08
minunat
la 28.09.2010, 10:46
am adaugat la fav!!!
la 05.10.2010, 12:20
felicitari ...arata super ai 5 f de la mine, si am adaugat la fav , voi face si eu
la 09.10.2010, 23:11
felicitari mie? felicitari tie, Cristina_Vivi dupa poza

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or