RaffaelloPostat de rocsi_1612 in Prajituri Este una din retetele lui miha de bomboane raffaello..sunt delicioase..multumesc miha.... Inapoi la reteta |
nu mi-a prea iesit,asa ca ma duc la coafura sa ma aranjez
poate ma inveselesc nitel
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|