Raffaello cu suc de portocalePostat de rocsi_1612 in Prajituri Am pornit de la reteta de baza,a mihai ce am facut-o la sarbatori ,dar am schimbat putin ingredientele...si au iesit niste bomboane delicioase!!! Inapoi la reteta |
Luk cu mare drag
ela
si 1000 pupici Rocsicutei
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|