Retese cu telemea si seminte de in
Postat de Valclaudia in Aperitive / Garnituri 21 Aug 2014 | 8815 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 21.08.2014, 22:18
Ce bune trebuie sa fie! Le voi incerca si eu! Unde gasesc seminte de in? Oare la plafar sunt? Stiu unul in care se gasesc tot felul de fructe uscate si condimente!, incerc acolo!
la 21.08.2014, 22:18
Pot sa scot semintele si sa-mi fac ie?


la 21.08.2014, 22:19
Va intreceti in bunatati 
la 21.08.2014, 22:27
ce bune si frumoase!

la 21.08.2014, 22:47
Dya, si in Kaufland gasesti seminte de in. Si la orice plafar, evident! Eu de multa vreme le folosesc, in special la aluaturi...
la 21.08.2014, 23:15
la 22.08.2014, 00:04
astea trebuie neaparat sa le incerc si eu
la 22.08.2014, 07:37
bravo. aluaturi grozave faci si nu numai
la 22.08.2014, 10:04
cred ca sunt delicioase,nu am mancat
la 22.08.2014, 13:14
arata bine!
la 22.08.2014, 17:14
Faine aluaturi faci! 
la 26.08.2014, 18:42
Ce faine
COMENTEAZA