Rulada de curcan la cuptorPostat de privatelaura in Curcan Poate fi servita ca si friptura sau ca si aperitiv ;) Am vazut la Paula si mi-a prins tare bine ideea ;) Inapoi la reteta |
Noroc cu tine Laura
Minunata rulada ta
))))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|