Rulada de pui cu ou si marar

Postat de anisoara in Pui
13 Iun 2010 | 19855 vizualizari

O rulada , care se prepara intr-un timp foarte scurt la tigaie , arata aspectuos la masa de sarbatoare si este foarte gustoasa . Toata aroma si gustul specific il reda mararul.In poza este acompaniata din mulii de clatite umplute cu branza si cascaval. In alta poza este servit cu o salata din mazare verde cu cozi de ceapa verde, lei si otet.

Inapoi la reteta

Comentarii (12)

la 13.06.2010, 12:41
Excelent arata, Anisoara..........5 furcu si aplauze..............
la 13.06.2010, 12:49
foarte bine arata
la 13.06.2010, 13:22
Imi pare bine ca va placut. Multumesc
la 13.06.2010, 14:18
Felicitari, anisoasa! eu pot sa fur clatitele ?Fetele vor doar rulada de pui 5
la 13.06.2010, 14:19
si mai vreau ceva: castraveciori cu gheatza
la 13.06.2010, 16:05
foarte bine arata si gustos cu siguranta 5 furcu
la 14.06.2010, 21:56
Fetelor scuze , ca raspund cam greu, nu dovedesc peste tot, multumesc de furculite. Ina poti sa servesti din toate , e pentru voi.
la 25.03.2011, 12:30
la 04.06.2013, 12:36
la 04.06.2013, 13:32
la 04.06.2013, 13:44
foarte foarte bun
la 04.06.2013, 15:49

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or