la 04.06.2010, 20:17 Va multumesc pentru comentarii!
la 04.06.2010, 20:52 Unica, bun venit in randul bucatarasilor.p.s. rog mult nu te supara, dar fara caps lock, ok?
la 04.06.2010, 20:52 si bun venit
la 04.06.2010, 21:07 cine zicea ca doar vorbeste? uite ca si gateste! Bine ai venit, UNICA
la 04.06.2010, 21:08 si la cat mai multe retete!
la 04.06.2010, 21:12 foarte frumos
la 04.06.2010, 22:13 Multumesc!
Mi-e rusine sa intreb,dar... ce e caps lock?
Am gresit ceva!
Invatati-ma! Explicati-mi romaneste,ca abia am invatat sa intrebuinez calculatorul!
la 04.06.2010, 22:18 adica sa nu mai scrii cu litere mair, UNICA E ca atunci cand ne pui lanterna in ochi ...
la 04.06.2010, 23:22 Am modificat!
Daca furculitele le folosim la notat,atunci apelati la linguri cand gresesc! Zzzzbang peste degete!
la 04.06.2010, 23:36 foarte bine arata5 furcu
la 07.06.2010, 12:00 Bun venit !La cat mai multe retete!