Rulouri de dovlecei

Postat de rodica_m in Aperitive / Garnituri
5 Iul 2011 | 20518 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 05.07.2011, 19:39
Eu prima, eu prima.. Rodica m-ai dat pe spate incerc si eu
la 05.07.2011, 19:39
Interesant
la 05.07.2011, 20:00
ce frumosi aranjati
la 05.07.2011, 20:01
foarte bun nerecomandat celor care sunt la dieta
la 05.07.2011, 21:07
merci fetelor...va poop
Monike...incearca-i cu incredere sunt deliciosi!
la 05.07.2011, 21:55
la 05.07.2011, 22:04
place
la 05.07.2011, 22:06
buni buni
la 05.07.2011, 22:10
immm, cred ca-s o bunatate
la 05.07.2011, 22:46
se vad destul de frumosi !
la 06.07.2011, 12:29
imi plac cum arata
la 06.07.2011, 21:20
merci, merci...pupicei la toate
la 06.07.2011, 21:22
arata foarte bine
la 07.07.2011, 13:23
buni
la 12.07.2011, 08:55
mmmmmplac foarte mult dovleceii!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or