Rulouri de dovlecei
Postat de rodica_m in Aperitive / Garnituri 5 Iul 2011 | 20518 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 05.07.2011, 19:39
Eu prima, eu prima..
Rodica m-ai dat pe spate
incerc si eu
la 05.07.2011, 19:39
Interesant
la 05.07.2011, 20:00
ce frumosi aranjati
la 05.07.2011, 20:01
foarte bun
nerecomandat celor care sunt la dieta
la 05.07.2011, 21:07
merci fetelor...va poop
Monike...incearca-i cu incredere sunt deliciosi!
la 05.07.2011, 22:04
place
la 05.07.2011, 22:06
buni buni
la 05.07.2011, 22:10
immm, cred ca-s o bunatate
la 05.07.2011, 22:46
se vad destul de frumosi !
la 06.07.2011, 12:29
imi plac cum arata
la 06.07.2011, 21:20
merci, merci...pupicei la toate
la 06.07.2011, 21:22
arata foarte bine
la 07.07.2011, 13:23
buni
la 12.07.2011, 08:55
mmmmmplac foarte mult dovleceii!
COMENTEAZA