Rulouri de pui cu carnaciori
Postat de mirela0911 in Pui 22 Iul 2011 | 6082 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 22.07.2011, 21:15
si eu vreau ca sunt tare buni
la 22.07.2011, 21:29
vin la masa maine,la tine
la 22.07.2011, 22:08
o bunatate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
la 22.07.2011, 22:35
Cris
ai dreptate, sunt tare buni
la 22.07.2011, 22:36
Rocsi
te astept, vii cu busu?
la 22.07.2011, 22:37
Marieta
multumesc, asa e
la 23.07.2011, 00:04
foarte aspectuosi..si sunt sigura ca i foarte buni...
la 23.07.2011, 09:05
cred ca sunt buni
la 23.07.2011, 15:20
woww ce bunatati.....
la 23.07.2011, 19:27
alinutzika
asa e
la 23.07.2011, 19:28
lau
foarte bun a fost
la 23.07.2011, 19:28
mihaela
mersi
la 24.07.2011, 15:29
Ionela
mamaie
multumesc
COMENTEAZA