Rulouri din piept de pui umplute cu bacon, capsuni, migdale si legume
Postat de nico15 in Pui 14 Mar 2012 | 5430 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 15.03.2012, 05:37
interesanta prezentare dar cred ca si gustul este pe masura
la 15.03.2012, 08:06
frumoasa prezentarea
la 15.03.2012, 08:19
Delicioase! Felicitari pentru prezentare!
la 15.03.2012, 11:19
Wow, ce bine arata!
la 15.03.2012, 11:20
ce bine arata si ce prezentare..bravo!!!
la 15.03.2012, 11:32
Foarte bine arata
Frumoasa prezentare,imi place
la 15.03.2012, 13:05
ce bine arata
as gusta si eu putin
la 15.03.2012, 13:59
foarte frumos prezentat, la gust nu cred ca are rost sa ma gandesc sigur este demential
la 15.03.2012, 14:21
O prezentare deosebita!!!
eu capsunicile le-as savura dupa
la 15.03.2012, 17:36
Multumesc mult si Poftiti la masa.
la 15.03.2012, 18:15
Foarte bine arata!
la 16.03.2012, 08:03
Felicitari arata super
la 16.03.2012, 18:35
arata bestial
COMENTEAZA