Salata boeuf
Postat de Steffy in Aperitive / Garnituri 5 Mai 2012 | 7686 vizualizari
De Paste am facut mai multe salate printre care salata de boeuf.
Este preferata mea, mai ales in perioadele reci ale anului si poate fi folosita ca aperitiv.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 05.05.2012, 23:10
ce frumos le-ai ornat
la 05.05.2012, 23:18
a trecut ceva timp de cand nu am mai facut
la 06.05.2012, 00:01
chiar ca frumusele
la 06.05.2012, 07:45
Oare este cineva la care sa nu-i placa ???
Mazare nu pui ???
la 06.05.2012, 11:06
buna salata boeuf....facem destul de rar,dar ne place
la 06.05.2012, 11:15
Nu ne place mazarea, asa ca nu pun.
la 06.05.2012, 11:26
ce bine arata
eu ador salata de boef
la 06.05.2012, 17:46
o ador
la 06.05.2012, 20:05
Tare bine arata!
la 06.05.2012, 20:54
gustoasa
la 07.05.2012, 07:45
cu scz de rigoare dar e salata cu sunca nu salata boeuf!
la 07.05.2012, 22:52
Daca o sa citesti mai multe retete vei vedea ca se pune carne, de obicei fiarta. Eu am inlocuit-o cu sunca de pui.
Astept retetele tale weronik68...
COMENTEAZA