Salata calda de legume cu iaurt si usturoi

Postat de RuxyRux in Salate
29 Oct 2013 | 9860 vizualizari

In sezonul rece mie imi place mult sa prepar salate calde, desigur variante sunt destule, insa va invit sa incercati aceasta salata savuroasa, merge bine servita si ca aperitiv dar si ca fel principal vegetarian. O sa va topiti de placerea gustului pana la ultima inghititura :)..si...sa nu uit, va astept cu impresii :)

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 29.10.2013, 17:21
imi place
la 29.10.2013, 17:25
buna
la 29.10.2013, 17:29
Salata asta o fac si eu, e foarte buna. Seamana foarte mult cu un preparat turcesc.
la 29.10.2013, 17:34
Suna ispititor..
la 29.10.2013, 17:38
la 29.10.2013, 17:39
O să încerc și varianta ta! Eu am tot făcut fără iaurt
la 29.10.2013, 17:41
Oooo, ce salata buna!
la 29.10.2013, 18:00
Ai dreptate, Ruxy, cea mai buna imbucatura e aia de paine cu care stergi ce a mai ramas in vas!
la 29.10.2013, 18:07
foarte buna
la 29.10.2013, 18:31
bunaa!!
la 29.10.2013, 18:41
la 29.10.2013, 18:49
cred ca e tare buna!
la 29.10.2013, 19:05
as manca tot de acolo! cred ca e tare bunut
la 29.10.2013, 19:07
Buna salata
la 29.10.2013, 19:51

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or