Salata cu tofuPostat de rocsi_1612 in Salate In zilele astea de post consumam tot mai multe legume pentru ca ne si plac mult. Asa ca avand mai multa treaba am facut repejor o salata in cantitate mai mare si am mancat toti pe saturate!! Eu bineinteles am mancat fara tofu ca sunt mai mofturoasa si na nu-mi place :)))) Inapoi la reteta |
nu sunt o fana a soia, desi am gatit acum in perioada postului,,,
Bianca
Sasha
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|