Salata de dovlecei
Postat de Constelatialeu in Salate 15 Iul 2014 | 13829 vizualizari
Uite ca leoaica mananca si chestii legumicole.....logic asezonate cu ceva ''ca carnea''....
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 15.07.2014, 10:51
Buna rau
la 15.07.2014, 10:52
Superrr!
la 15.07.2014, 10:53
Superrr! Imi place o sa fac si eu 
la 15.07.2014, 10:55
Salata de dovlecel e la ordinea zilei la mine,dar tu!
Clemeeeee,devii ierbivoooor!
)
la 15.07.2014, 10:57
Buni,am zis asezonata cu ceva ca carnea,goala asa nu intra..
la 15.07.2014, 11:04
Buna!
la 15.07.2014, 11:09
preferatii mei
la 15.07.2014, 11:18
serios? nu-mi vine sa cred, fara carne ceva, acolo ?
tare buna, buna, buna...
la 15.07.2014, 12:20
Super
la 15.07.2014, 12:28
super , imi place salata ta
la 15.07.2014, 13:11
mmmm..esti la regim cleme?? Dar as manca salata asta,,mmm
la 15.07.2014, 16:32
Ce bine arata salata!
COMENTEAZA