Salata de dovlecei cu maioneza
Postat de sufletista in Salate 27 Iul 2012 | 10340 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 27.07.2012, 15:32
E foarte buna,dar putin apoasa!(cel putin asa mi se pare mie)
la 27.07.2012, 15:35
bunica nu este apoasa
la 27.07.2012, 16:03
la 27.07.2012, 16:32
buna!
la 27.07.2012, 16:34
nu am mai papat!cred ca e foarte gustoasa
la 27.07.2012, 16:38
interesanta reteta......trebuie sa fie tare buna.
la 27.07.2012, 16:39
interesant!
la 27.07.2012, 17:04
medi mie mi sa parut ca la gust se aseamana cu salata de conopida
la 27.07.2012, 17:04
allda
la 27.07.2012, 19:54
imi place!
COMENTEAZA