Salata de fructe
Postat de Dea_Dea in Dulciuri 22 Mai 2013 | 4200 vizualizari
Un desert rapid, usor si racoritor!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 22.05.2013, 14:23
Buna si racoroasa!
la 22.05.2013, 14:23
buna salata ta !
la 22.05.2013, 14:52
foarte buna
la 22.05.2013, 14:57
escelenta
la 22.05.2013, 15:00
Pe cat de repede se prepara pe atat de repede se mananca...
la 22.05.2013, 15:08
Multumesc dragilor!! :-x
la 22.05.2013, 15:08
Cleme , exact
la 22.05.2013, 16:24
Am ajuns mai târziu, dar am ajuns.
la 22.05.2013, 16:45
Padre, mi-ai tinut si mie un loc?
la 22.05.2013, 16:48
Ador salata de fructe
la 22.05.2013, 17:01
Padre
la 22.05.2013, 17:01
Se tine rand la salata ?
la 22.05.2013, 17:04
Daaaaaaa,rand din ala cum am pus eu in poza,iti lasi papucii la rand si te asezi pe scaun pana-ti vine randul
))))))))
COMENTEAZA