Salata verde cu avocadoPostat de aliliana in Mancaruri de post
Inapoi la reteta
|
Babi,multumesc Cleme, e foarte bun..multumesc
Geanina, Vladimir
multumesc
Buni serviti...
Simona..
Bya
Ela...stiu cum e, de obicei pun suc de lamaie, numai ca atunci cand am avut pofta de salata asta, ia lamaia de unde nu-i
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|