Sandvis cu papara de ciuperci
Postat de simona72 in Sandvisuri 17 Oct 2013 | 4113 vizualizari
Pe cat de repede se face pe atat de gustos este...
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 17.10.2013, 10:12
excelent, bravo! o bunatate
la 17.10.2013, 10:14
Multumesc Lia!
la 17.10.2013, 10:18
Ce-mi plac paparele, iar cu ciuperci

la 17.10.2013, 10:20
Vad ca vrei sa-ti iei o papara de voturi...
la 17.10.2013, 10:21
la 17.10.2013, 10:22
Şi când te gândeşti că mi-era frică să nu iau papară când eram mic
la 17.10.2013, 10:39

la 17.10.2013, 10:49
ce bun ee...!!!! 
la 17.10.2013, 11:04

la 17.10.2013, 11:07
ciuperci , vin si eu
la 17.10.2013, 11:37
Ce consistent
la 17.10.2013, 11:59
Vin la tine:-) inca nu am luat micul dejun:-)
COMENTEAZA