SangriaPostat de miha in Bauturi Mancare avem, tort avem...dar de baut nu da nimeni de ziua Motanului? :))) La multi ani Vladimire, sa traiesti, sa infloresti si sa mai rezisti multi ani de-acum inainte alaturi de bucataras.ro si zapacitele ce-l populeaza. :)))) Que empiece la fiesta!!! :))) Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|