SangriaPostat de miha in Bauturi Mancare avem, tort avem...dar de baut nu da nimeni de ziua Motanului? :))) La multi ani Vladimire, sa traiesti, sa infloresti si sa mai rezisti multi ani de-acum inainte alaturi de bucataras.ro si zapacitele ce-l populeaza. :)))) Que empiece la fiesta!!! :))) Inapoi la reteta |
delicioasa
Dar cand? Inainte?
Hai, ca daca vrei, vorbesc si eu cu tine.
cred ca in cinstea Motanului,ca sa se pastreze HOT
in cinstea celor ce populeaza site-ul

am baut la Palma de Mallorca...incredibila la gust...am incercat si la noi insa nu o poti bea ca da dureri de cap...asa ca a ta e betooon
Motane...si aici Multi Ani!
cat este de buna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|