Saratele cu telemea si cascaval
Postat de mirela0911 in Aperitive / Garnituri 19 Apr 2015 | 6054 vizualizari
Sunt oricand binevenite, dar mai ales bine mancate! Sunt "un ceva de rontait" perfecte!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (25)
la 19.04.2015, 19:26
Tare bune!
la 19.04.2015, 19:28
bune
la 19.04.2015, 19:46
Ce bune de rontait! 
la 19.04.2015, 19:56
bune bune
la 19.04.2015, 20:01
Sunt fana saratele!
la 19.04.2015, 20:08
Ce bine arata! Si apreciez ca e aluat facut in casa
la 19.04.2015, 20:42
Foarte bune!
la 19.04.2015, 20:45
Sa-mi dai si mie
la 19.04.2015, 20:48
ce-mi plac
la 19.04.2015, 20:49
vai
la 19.04.2015, 20:50
foarte bune
la 19.04.2015, 20:59
Cum e crema de telemea?
Mami o să se bucure de rețeta asta!
la 19.04.2015, 21:06
Bune pentru o seara de sambata!
la 19.04.2015, 21:23
Ce bune sunt! Ceva de genul am facut si eu dimineata!
COMENTEAZA