Saratele de post
Postat de Valclaudia in Aperitive / Garnituri 22 Dec 2013 | 14994 vizualizari
coapte la aparatul de vafe
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 22.12.2013, 08:19
bune
la 22.12.2013, 08:21
Azi ne saratim,Valurito?


la 22.12.2013, 09:00
mmm, bune! de cand n-am mai vazut saratele...
la 22.12.2013, 09:11
Ce multe faceam mai demult, cu mama!!
la 22.12.2013, 09:14
As face si eu, dar n-am forma

la 22.12.2013, 09:14
la 22.12.2013, 10:37
Tare bune de rontait seara la televizor
la 22.12.2013, 11:21
mi-ai facut pofta! 
la 22.12.2013, 11:43
Mmm foarte bune
la 22.12.2013, 13:22
foarte bune
COMENTEAZA