SarmalePostat de bylaura in Porc Pentru o masa satioasa ! Inapoi la reteta |
Rocsi
...Nu pun cimbru pentru ca nu-mi place
....si adaug afumatura
mie imi place mult cimbrul
)
...puuuup cu drag!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|