Sarmale cu bacon afumat
Postat de reisnaor_2006 in Mancaruri cu carne 4 Noi 2014 | 9040 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 04.11.2014, 10:08
Bune!!!
la 04.11.2014, 10:11
multumesc
la 04.11.2014, 10:17
delicioase
la 04.11.2014, 10:32
Si eu am făcut dar fără afumatura!
la 04.11.2014, 10:34
Daca plec acum ajung la tine pentru cina?
Bunatate de sarmale!
la 04.11.2014, 10:35
hmmm super!
la 04.11.2014, 10:59
hmmm... bune! se vede ca a venit frigul
la 04.11.2014, 11:00
multumesc,te astept in prag Buni draga
la 04.11.2014, 11:02
Vin si eu.
la 04.11.2014, 11:08
Ce bune ar fi aici
yamii ...tragem o foame

la 04.11.2014, 11:11
va astept cu drag
COMENTEAZA