Sarmale de CraciunPostat de medioto59 in Mancaruri cu carne Cele mai bune sarmale mi se par cele facute de Craciun.................au un gust aparte si miros a sarbatoare. Inapoi la reteta |
ma uit si plang....ma uit
Ohohooooooo si inca cum,pana la mine miroase
Excelenta reteta, cu execptia paharului de vin pe care o sa o adopt
asa fac si eu reteta. Tare frumos ti-au iesit
Ce bune sunt!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|