Sarmale in foi de vita
Postat de Alinutza80 in Mancaruri cu carne 23 Mar 2012 | 4347 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 23.03.2012, 11:23
n-am mancat niciodata
la 23.03.2012, 12:16
Au un gust foarte bun!!
la 23.03.2012, 12:23
sunt deIicioase,daca mai au si un iaurt Ig,sunt yammy!!
la 23.03.2012, 12:51
arata super bine
la 23.03.2012, 13:13
si noi vrem ,vre-o 4-5 macar de gust
arata super
,nu am mancat niciodata cu foi de vita,dar imi imaginez ca sunt bune
la 23.03.2012, 13:37
Sunt foarte bune,va astept la cate o portie
la 23.03.2012, 13:38
delicioase
la 23.03.2012, 13:39
bune
la 23.03.2012, 15:04
grozave
la 23.03.2012, 17:54
bune bune
la 23.03.2012, 18:05
Multumesc tuturor
la 23.03.2012, 18:15
imi plac mult sarmalutele
la 23.03.2012, 18:51
Multumesc Deyutzky
la 23.03.2012, 19:52
Mmmm... o bunatate, mai ales cu smantana! N-am mai facut de mult, deci trebuie sa ma apuc de treaba!
COMENTEAZA