Sarmale in foi de vita

Postat de Alinutza80 in Mancaruri cu carne
23 Mar 2012 | 4347 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 23.03.2012, 11:23
n-am mancat niciodata
la 23.03.2012, 12:16
Au un gust foarte bun!!
la 23.03.2012, 12:23
sunt deIicioase,daca mai au si un iaurt Ig,sunt yammy!!
la 23.03.2012, 12:51
arata super bine
la 23.03.2012, 13:13
si noi vrem ,vre-o 4-5 macar de gust arata super ,nu am mancat niciodata cu foi de vita,dar imi imaginez ca sunt bune
la 23.03.2012, 13:37
Sunt foarte bune,va astept la cate o portie
la 23.03.2012, 13:38
delicioase
la 23.03.2012, 13:39
bune
la 23.03.2012, 15:04
grozave
la 23.03.2012, 17:54
bune bune
la 23.03.2012, 18:05
Multumesc tuturor
la 23.03.2012, 18:15
imi plac mult sarmalutele
la 23.03.2012, 18:51
Multumesc Deyutzky
la 23.03.2012, 19:52
Mmmm... o bunatate, mai ales cu smantana! N-am mai facut de mult, deci trebuie sa ma apuc de treaba!
la 23.03.2012, 20:01

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or