Sarmale in vas de lut

Postat de kamy in Porc
10 Ian 2011 | 7598 vizualizari

sa nu va ia cu lesin dar daca tot le-am pozat trebuie sa le pun aici....nu???

Inapoi la reteta

Comentarii (30)

la 10.01.2011, 22:38
Foarte bune sunt sarmalutele , ieu mai fac si altfel, calesc carnea tocata, si dupa aceea ii pun condimente, putina ceapa,si o linguruta de bulion, si la sfarsit orezul fiert pe jumatate, ies foarte bune, sper sa incerci si varianta asta nu o sa iti para rau
la 10.01.2011, 22:50
la 10.01.2011, 22:53
ela....multumesc de furci
la 10.01.2011, 22:56
elena...draga mea...complica-te pana mai ai chef ms de pont dar eu sunt mai comoda....asa ca... incerc sa fac totul cat mai simplu si bineanteles...cat mai buuuun
la 10.01.2011, 23:22
Kamy pune masa,ajung acum
la 10.01.2011, 23:23
laly...nu-ti dau ca-s expirate
la 10.01.2011, 23:25
Kamy le mananc asa expirate,tu numa dami
la 10.01.2011, 23:29
laly...sa nu spui ca nu ti-am zis....expirate nu chiar....de la revelion ca de craciun n-am facut si era sa mor de pofta
la 10.01.2011, 23:48
sunt f bune..mai ales cu smantana...
la 10.01.2011, 23:52
luk...si mamaliga
la 11.01.2011, 09:02
la 11.01.2011, 10:02
la 11.01.2011, 10:46
cu mamaliguta vreau si eu..............
la 11.01.2011, 10:54
sarmalutele in vas de lut sunt o nebunie curata
la 11.01.2011, 11:47
cum se face ca nu ma satur de sarmale

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or